Započelo uređenje grada za Božič i Novu godinu

27.11.2007

Djelatnici tvrtke Blitz instalacije 96 iz Staroga Grada započeli su sa uređenjem grada za Božić i Novu godinu, postavom tzv. božićnog nakita. Nakon što je završeno osvjetljenje zgrade Gradske vijećnice (pored već prije postavljenog osvjetljenja na zgradama sv. Jerolima, Čitovnice i Peškarije te zgrade doma Matija Ivanića u Vrbanju), krenulo se sa osvjetljenjem stabla zv. Murvac na ulazu u Stari Grad te sa postavom novih elemenata uz park Vorba za što su prethodno obojani stupovi nosači rasvjete u parku. Biti će okićena i škola te ulazi na ulice uz Rivu tako da će se dobiti pravi gradski božićni ugođaj dok će u Vrbanju i Dolu, pored već standardne božićne rasvjete, postaviti i tzv. vatrometi.