Obnova rasvjete na cesti za Priko

21.11.2007

Pred ljeto započeta obnova rasvjete ulice Ivana Meštrovića koja od škole vodi u naselje Priko nastavljena je ovih dana zamjenom i preostalih rasvjetnih tijela po obrtu Elektro Jakelić. Time se napokon zamjenjuju stara i dotrajala rasvjetna tijela novima koji pružaju veću sigurnost za pješake koji se nažalost tom ulicom kreću bez nogostupa ali su i ekološki prihvatljivi jer ne isijavaju u zrak a daju daleko bolje osvjetljenje. Time se konstantno unaprijeđuje javna rasvjeta u gradu i prigradskim naseljima a netom objavljeni natječaj za održavanje javne rasvjete u gradu utvrdio je da ukupno imamo preko 1800 rasvjetnih tijela na gotovo 3000 stanovnika što nas svrstava u jedan od osvjetljenijih gradova.