Izvanredan uspjeh Dječjeg vrtića Sardelice

21.11.2007

Počasno mjesto među 475 odabranih likovnih uradaka, koliko ih je u konkurenciji od 6.400 likovnih radova djece iz dječjih vrtića i osnovnih škola RH pristiglo na likovni i literani natječaj na temu 'Volim svoju obitelj', na izložbi dječjih likovnih radova koja će se u organizaciji Ministarstva obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti, održati u Osnovnoj školi Matije Gupca u Zagrebu u vremenu od 20.-29.studnog 2007. godine, pripast će prvonagrađenom likovnom radu - grupnom radu starije dobne skupine (5-6 godina) Dječjeg vrtića 'Sardelice' iz Staroga Grada, odgojiteljice Marije Franetović-Cvitić. Na spomenutom natječaju, kojem se odazvalo 195 dječjih vrtića, 280 osnovnih škola i 15 centara djece sa posebnim potrebama iz cijele RH, starija dobna skupina (5-6 godina) DV 'Sardelice' čiji je rad (vrijedi još jednom istaknuti) dobio prvu nagradu, dobila je i Pohvalnicu za izvrsnost postignute razine likovnog rada, a odgojiteljica Marija Franetović-Cvitić Priznanje za izvrsnost postignute razine likovne izražajnosti. 'Praznih ruku' nije ostao ni DV 'Sardelice' koji je (također) na ovome natječaju dobio Pohvalnicu za izvrsnost postignute razine likovnog rada. Svaka čast.