Predavanje na temu Hrvatska na putu u EU

08.02.2008

Predstavnici Ministarstva vanjskih poslova i europskih integracija mr. Iva Gotovac, voditeljica Odsjeka za posebne projekte, promotivne aktivnosti i publicistiku i mr. Melita Mulić, održat će dana 15. veljače 2008. (petak) od 8:00 do 15:00 sati u Dvorani Županijske skupštine, Dom za starije i nemoćne osobe (Zenta), Ivana pl. Zajca 2. predavanje 'Hrvatska na putu u Europsku uniju'. Predavanje je namijenjeno gradonačelnicima gradova i načelnika općina s područja Splitsko-dalmatinske županije, te županijskim djelatnicima koji rade na ovom tematskom području. Tema predavanja je povijest europskih integracija i pravni aspekt, institucije Europske unije i donošenje odluka, proširenje Europske unije, Hrvatska i Europska unija (pregled pretpristupnih fondova i pregovori s EU).