11. ožujka - 28. sjednica Gradskog vijeća

06.03.2008

Predsjednik Gradskog vijeća Grada Staroga Grada g. Toni Lučić lavčević sazvao je za dan 11. ožujka 2008. godine u 18,00 sati 28. sjednicu Gradskog vijeća. Pored ostalog, na Dnevnom redu su: Prijedlog programa rada Vijeća za 2008. godinu, Prijedlog Plana ukupnog razvoja Grada Staroga Grada (PUR), Prijedlog Odluke o osnivanju Savjeta mladih, te prijedlozi Izmjena i dopuna kaznenih odredbi 13 gradskih odluka radi usklađivanja istih sa Prekršajnim zakonom. Na sjednici će se, nakon provedenog postupka javnog prikupljanja ponuda, odlučiti i o davanju koncesije za obavljanje poslova izgradnje i održavanja objekata i uređaja javne rasvjete na području Grada Staroga Grada za naredno četverogodišnje razdoblje.