Upriličen prijem delegacije Velkih Opatovica

20.03.2008

U Gradskoj vijećnici upriličen je prijem delegacije grada prijatelja Velkih Opatovica iz Češke. Prijemu su nazočili predstavnici udruga Grada Starog Grada, članovi Poglavarstva, članovi DVD-a Stari Grad, predsjednik Gradske glazbe, predstavnik Amaterskog kazališta Petar Hektorović, predstavnik Faroskih kantadura, te predstavnici nogometnog kluba 'Varbonj' Vrbanj, 'Sloga' Dol i 'Jadran' Stari Grad. Uz domaće paprenjake, kolače i sok razgovarali su o nastavku suradnje, te o budućim susretima koji su planirani za travanj i svibanj 2008. godine. Gradonačelnik Jiri Belehradek već je ranije uputio poziv Gradu Starome Gradu za dan sv. Jurja 23. travnja 2008. godine u Velke Opatovice kao i prošle godine. Početkom svibnja Velke Opatovice će ugostiti 46 veterana NK 'Varbonj' i NK 'Jadran'.