Uručen laptop gradonačelniku

28.02.2008

Trvtka Micro projekt d.o.o. je, nakon što je raspisan natječaj o podršci jedinicama lokalne samouprave objavljenog 7. listopada 2007. a na kojega se javio Grad Stari Grad, dodjelila a danas i uručila 1 komplet; prenosno računalo sa pripradajućim štampačem i instaliranim programom 'e-općine' od strane g. Maria Oršulića iz tvrtke Micro projekt d.o.o. To će olakšati poslovanje svim djelatnicima grada koji će moći pristupati informacijama iz e-općine te olakšava dostupnost informacija, upravljanje dokumentacijom, upravljanje znanjem, upravljanje procesima, planiranje, razvijanje i pretvaranje projektnih ideja u projekte. To će u mnogome olakšati poslove djelatnicima Grada Staroga Grada koji se svakodnevno susreću sa mnoštvom novih zakona te natječaja koje treba filtrirati i izdvojiti one najvažnije za grad a to će upravo činiti program 'e - općina'.