Klime za zubnu i opću ordinaciju u Starome Gradu

11.03.2008

Grad Stari Grad je, iz pozicije zdravstva, odobrio participaciju u nabavi 3 klima uređaja u ambulanti u Starome Gradu i to dr. Miroslavi Koloseti, zubarici i dr. čoni Planjar, liječniku opće prakse u iznosu od 12.000 kn. Naime, postojeće klime u ambulantama stare su 10 godina i učestalo su se kvarile a za njihov popravak vrlo je teško naći dijelove tako da su već duže izvan pogona a ugradile su se kada se renovirao prostor ambulante na I. katu zgrade. Ovime je Grad omogućio da građani koji se liječe u ovim odrinacijama imaju ugodnihi boravak a posebice tijekom ljeta kada s juga sunce obasjava čitav dan obje ordinacije. Pored već opremljene ordinacije ginekologa, ovime su za investicijsko održavanje popunjene proračunske pozicije za 2008. godinu.