Story Mlin Cabaret

11.03.2008

STORY MLIN CABARET, radio-televizija uživo, nastavlja svoj program u konobi STARI MLIN, u Starom Gradu, iza škole. Tema drugog Story Mlin Cabareta, u četvrtak, 13. ožujka 2008., s početkom u 21:00 sat, je: FANTOM SLOBODE. Gost večeri je Šime Stipaničev, treći Hrvat koji je preplovio Atlantic, uz njegov video materijal. Publika će otploviti putem telefona i tv priloga do Sveca, Palagruže, Dugog otoka, a prikazat ćemo i odiseju komiške falkuše do Dubrovnika i natrag… Pozvan je i gradonačelnik Starog Grada Visko Haladić, te njegov kolega, načelnik Sućurja Ivan Vitali. Pri telefonu će im se iz Komiže pridružiti gradonačelnica Tonka Ivčević.
Iz Zagreba ćemo čuti Tončija Tadića. Ulaz slobodan. Glazbu bira Dinko Damjanioć iz Vrboske. Domaćin Damir Čavić priprema uobičajenu spizu, vino da i ne spominjemo. Klub nastavlja svoj cabaretski program iza Velikog četvrtka, 27. ožujka 2008.…