Nogomet Neu Ulm i Stari Grad 3:1

24.03.2008

Prijateljska utakmica između dječaka iz Njemačke, iz kluba TFV Neu Ulm i domaćeg kluba HNK Jadran završila je pobjedom gostiju iz Njemačke sa rezultatom 3:1. Prvo poluvrijeme završilo je sa rezultatom 0:0 dok su u 2. poluvremenu gosti malo nadigrali domaćine koji su vjerojatno 'pali' zbog nedostatka kondicije, na kojoj treba dalje raditi odnosno je 'nabijati' za daljnje utakmice. Po završetku susreta upriličen je prijem za goste u novim društvenim prostorijama HNK Jadran gdje je organiziran mali domjenak kojega su sponzorirali Grad Stari Grad, vinar Zlatan Plenković i sam klub HNK Jadran a gostima su se obratili predsjednik kluba g. Pero Kovačević zv. Beleca i gradonačelnik Staroga Grada g. Visko Haladić. Nakon toga su gosti bili pozvani na zajedničku večeru u restauraciji Stari Mlin te su danas napustili Stari Grad i uputili se prema Njemačkoj, zadovoljni ukazanim gostoprimstvom.