Međunarodni znanstveno-stručni skup

07.03.2008

Međunarodni znanstveno-stručni skup na temu decentralizacija kulturne politike u Republici Hrvatskoj u Europskom kontekstu održat će se 13. i 14. ožujka 2008. na Ekonomskom fakultetu, Matice hrvatske 31, Split. Organizatori skupa su: Sveučilište u Splitu, Pravni fakultet u Splitu, Ekonomski fakultet u Splitu, Ured državne uprave u Splitsko-dalmatinskoj županiji i CEDI Robert Schuman, Zagreb. Pokrovitelji: Ministarsvo kulture, Središnji ured državne uprave. Suorganizatori: Splitsko-dalmatinska županija Grad Split, Akademija lokalne demokracije, Hrvatski zavod za Norme, ENCACT.

Za sve informacije molimo obratiti se Snježani Krželj, dipl. polit., Sveučilište u Splitu, Livanjska 5, Split, mob. 091 168 44 64 ili e-mail:snjezana.krzelj@gmail.com