Dovršen dom kulture Vir u Dolu

02.04.2008

Djelatnici tvrtke Bojamont iz Splita sa svojim kooperantima dovršili su obnovu zgrade doma kulture zv. Vir u Dolu sv. Marije. Obavljen je nadzor svih radova od strane nadzornog inžinjera koji je utvrdio sitne nedostatke koje će se u narednim danima otkloniti (nedostajućih par rasvjetnih tijela, nekvalitetno bojanje na pojedinim dijelovima, nedostatak držaća za prozore i sl.) te će nakon toga dom biti spreman za otvaranje odn. javnu upotrebu. Prostor se sastoji od kuhinje koju je Grad opremiho velikim hladnjakom i plinskim štednjakom te kompletnim šankom, 2 wc te velikom salom. Nedostaje još namještaj koji ovom prilikom nije bio u proračunu ali nakon i njegove nabavke to će biti reprezentativan prostor kojega bi svatko poželio u svome mjestu.