Akcija Jedan oglas - Jedna sadnica

17.04.2008

Akcija tvrtke Oglasnik i Grada Starog Grada
Jedan oglas – Jedna sadnica

Za svaki predani oglas od 5. svibnja do 6. lipnja 2008. godine na web stranici www.nekretnine.net , Oglasnik d.o.o. donirat će jednu sadnicu autohtonog hrvatskog vina, Plavac mali, Starom Gradu na otoku Hvaru.
Akcija pošumljavanja na otoku Hvaru, u suradnji specijaliziranog portala za nekretnine i prateću industriju www.nekretnine.net i Grada Starog Grada, traje od 5. svibnja do 6. lipnja 2008. godine. Za svaki predani oglas na Oglasnikovoj internet stranici www.nekretnine.net, biti će donirana jedna voćna sadnica autohtone sorte vinove loze, Plavac mali. Nakon završetka akcije i na temelju broja predanih oglasa, Grad Stari Grad podijelit će sadnice putem javnog Natječaja poljoprivrednicima, koji zadovoljavaju uvjete prijave na Natječaj i kojima su sadnice najpotrebnije. Što se više oglasa prikupi na stranici www.nekretnine.net , više će sadnica biti podijeljeno Gradu Starom Gradu. Hrvatska ima oko 130 sorti vinove loze, ali je Plavac mali prva sorta po raširenosti i gospodarskoj važnosti u proizvodnji autohtonog crnog vina. Zato se nadamo da ćemo akcijom bar malo doprinijeti razvoju gospodarstva, te očuvanju i zaštiti prirode. Tvrtka Oglasnik izdaje četiri različita tiskana izdanja; Oglasnik, specijalizirane magazine Oglasnik automoto i Oglasnik nekretnine, te regionalno izdanje Istra, Kvarner i Lika. Internet stranice, dio Oglasnik grupacije, su www.oglasnik.hr , www.auti.hr, www.nekretnine.net , www.posao.hr i www.edukacija.hr .