Prvi Story Mlin Cabaret

05.03.2008

U četvrtak, 6. ožujka 2008. godine u konobi Stari mlin u Starom Gradu počinje prvi 'STORY MLIN CABARET', radio-televizija uživo! Domaćin je Damir Čavić, voditelj programa Zoran Franičević, za televizijski dio programa zadužena je Maja Zrnić, glazbu bira Dinko Damjanić. Glavni gost prvog Cabareta je Stjepan Barišić GEGO, koji će predstaviti udarne pjesme s novog albuma Picigin benda. Gitarista Max javit će se izravno iz New Yorka. Iz Bola će doć Ivica Jakšić PUKO, stalnu rubriku «Naša mala ambulanta» držat će dr. Vesna Medić, zvat će se Palagružu, Komižu, Biševo, Zagreb, San Pedro… Gosti će biti upoznati s pokretom OTOČE VOLIM TE, a zvat će se još gostiju preko telefona. I među publikom će bit zanimljivih sugovornika… STORY MLIN CABARET održavat će se svakog četvrtka osim na Veliki četvrtak. Stvara se klub za otočane i naše goste.
Vrijeme je da počnemo komunicirati pa će se već nešto roditi! Rekli bi u Komiži: Više znaju covik i tovor nego samo covik!
Voditelj Zoran Franičević po ocu je iz Sućurja, po mami iz Komiže pa je Stari Grad logični centar za ovu aktivnost.