Prijava za upis u prvi razred osnovne škole za 2008. - 2009. godinu

07.04.2008

Prijave za upis u prvi razred Osnovne škole Petra Hektorovića Stari Grad obavljat će se za djecu iz Staroga Grada, Selaca, Rudina, Dola i Vrbanja u razdoblju od 16. do 25. travnja 2008. godine u tajništvu škole. Pravo na upis imaju djeca koja od 1. travnja tekuće godine imaju navršenih šest godina života. U prvi razred mogu se upisati i djeca koja od 1. travnja tekuće godine namaju navršenih šest godina života, ako na zahtjev roditelja ili staratelja komisija za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta utvrdi da dijete može pohađati školu, a isto odobri Ured državne uprave. Roditelji ili staratelj djeteta izvršit će prijavu za upis u prvi razred osnovne škole. Uz prijavu za upis u prvi razred osnovne škole roditelj ili staratelj obvezno prilaže rodni list i domovnicu za dijete.