Javni poziv udrugama građana i turističkim zajednicama Splitsko-dalmatinske županija na podnošenje zahtjeva za bespovratna sredstva iz programa potpore turističkom manifestacijama i udrugama za 2018.

01.02.2018

Pravo na podnošenje prijava imaju lokalne turističke zajednice i neprofitne organizacije (udruge građana) od turističkog i općeg značaja za Splitsko-dalmatinsku županiju.

Prijave se mogu poslati za sufinanciranje programa/projekata koji će se provoditi tijekom 2018. godine. Svaka organizacija ima pravo na ovaj poziv poslati najviše dvije (2) prijave za sufinanciranje određenog projekta / manifestacije.

Javni poziv je dostupan ovdje