01.02.2018

Splitsko-dalmatinska županija objavljuje Natječaj za financiranje projekata udruga od općeg značaja za Splitsko-dalmatinsku županiju za 2018. g.

Splitsko-dalmatinska županija poziva sve udruge čije su aktivnosti usmjerene općoj dobrobiti i poboljšanju kvalitete života društvene zajednice, a kojima je financijska pomoć potrebna u realizaciji projekta iz području djelovanja: branitelja i stradalnika Domovinskog rata, demokratske i političke kulture, duhovnosti, gospodarstva, hobističkih djelatnosti, kulture i umjetnosti, ljudskih prava, međunarodne suradnje, obrazovanja, znanosti i istraživanja, održivog razvoja, socijalnih djelatnosti, sporta, tehničke kulture, zaštite zdravlja, zaštite okoliša i prirode, zaštite i spašavanja te ostalih područja djelovanja da se prijave na ovaj Natječaj .

Natječaj je dostupan na službenoj stranici www.dalmacija.hr