Smanjenje cijena povlaštenih parking karata na području Grada Starog Grada

08.01.2018

Ovim putem obavještavamo cijenjene korisnike parkinga na području Grada Staroga Grada da je na prijedlog Uprave tvrtke Komunalno Stari Grad d.o.o. gradonačelnik Grada Staroga Grada gosp. Antonio Škarpa dana 21. prosinca 2017. godine donio PRAVILNIK O IZMJENAMA PRAVILNIKA o lokacijama javnih parkirališta i zonama, vremenskom ograničenju trajanja parkiranja, vremenu naplate parkiranja i visinama naknade za parkiranje na javnim parkiralištima u sustavu naplate na području Grada Staroga Grada sa datumom primjene od 01.01. 2018. godine, a kojim se mijenjaju cijene povlaštenih parking karata na slijedeći način:

- za fizičke osobe sa mjestom prebivališta na području Grada Staroga Grada povlaštena godišnja karta iznosi 450 kuna, a polugodišnja 300 kuna
- za fizičke osobe sa mjestom prebivališta van područja Grada Staroga Grada, a koji su vlasnici nekretnina /zaposleni na području Grada Staroga Grada godišnja karta iznosi 700 kuna, a polugodišnja 400 kuna
- za pravne osobe koje ostvaruju pravo na povlaštenu parking kartu na području Grada Staroga Grada godišnja karta iznosi 1000 kuna

Molimo korisnike parkinga na području Grada Staroga Grada koji još nisu potpisali ugovore o povlaštenim parkirnim kartama da to učine što prije kako bi izbjegli neugodnosti naplate dnevnih karata u iznosu od 100 kuna.
Za sve potrebne informacije možete se obratiti na broj 021/583-214 ili u urede Komunalno Stari Grad d.o.o.

KOMUNALNO STARI GRAD d.o.o.