Poziv za dostavu podatka za izradu Proračuna Grada Staroga Grada za 2018. godinu i projekcija za 2019. i 2020.

12.10.2017

Pozivaju se proračunski korisnici Grada Staroga Grada, društva u vlasništvu Grada, proračunski korisnici i korisnici drugih proračuna, organizacije koje se financiraju po posebnim propisima, da dostave podatke potrebne za izradu Proračuna Grada Staroga Grada za 2018. godinu i projekcija za 2019. i 2020. godinu. Rok za dostavu podataka je do 25. listopada 2017. godine Cjelovit tekst Poziva saznajte na linku "Proračun Grada".

NAPOMENA:  Poziv se ne odnosi na sportske udruge, udruge u kulturi te ostale udruge civilnog društva. Sredstva za financiranje njihovih programa i djelovanja odobravati će se putem javnog natječaja nakon donošenja Proračuna Grada Staroga Grada za 2018.godinu“