Obavijest za korisnike parkinga u Starome Gradu

05.09.2017

Molimo poštovane korisnike parkinga na području Grada Staroga Grada koji još nisu potpisali ugovore o povlaštenim parkirnim kartama, da to učine što prije kako bi izbjegli neugodnosti naplate dnevnih karata u iznosu od 100 kuna. Od 1. listopada do 31. svibnja ukida se ograničenje parkiranja samo na II. zonu tako da imatelji PPK-a mogu parkirati na svim parkiralištima pod naplatom bez ograničenja ( I.i II. zona).

Napominjemo da svi oni koji žive na području Grada Staroga Grada (Dol, Vrbanj, Selca, Rudine) imaju pravo izvaditi polugodišnju ili godišnju povlaštenu kartu po cijeni od 360/720 kn.

Svi oni koji žive u drugim gradovima ili općinama, a imaju nekretninu ili rade na području Grada Staroga Grada mogu izvaditi polugodišnju ili godišnju kartu po cijeni od 500/1000 kn.

Za sve potrebne informacije možete se obratiti na broj 021/583-214 ili u urede Komunalnog Stari Grad d.o.o.

Hvala unaprijed na razumjevanju!