16. 08. - Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća dodijeljena ovogodišnja javna priznanja

16.08.2017

Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća koja je na Dan Grada i blagdan sv. Roka - 16. 08. 2017. u 11,00 sati održana u Koncertno kazališnoj dvorani u Starome Gradu, dodijeljena su javna priznanja u 2017. godini.

Odlukom Gradskog vijeća od 28.07. 2017. javna priznanja su dobili:

Miki Bratanić - Osobnu nagradu Grada Staroga Grada - za dugogodišnji kontinuirani doprinos u promicanju i očuvanju kulturne baštine Grada Staroga Grada, vrijednim autorskim stvaralaštvom i stručnim radom, čiji su rezultati brojne knjige, nosači zvuka i kolumne.

Nikša Moškatelo - Povelju zahvalnosti Grada Staroga Grada - za iznimnu aktivnost u radu za dobrobit, razvoj i unapređenje društvenih, sportskih, vjerskih i drugih javnih djelatnosti u Dolu.

U ime nagrađenih prigodnom riječju zahvalio se Miki Bratanić.