Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja najavljuje Poziv za dostavu projektnih prijedloga "Energetska obnova i korištenje obnovljivih izvora energije u zgradama javnog sektora"

31.07.2017

Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja najavljuje da će tijekom IV kvartala 2017. biti objavljen Poziv za dostavu projektnih prijedloga "Energetska obnova i korištenje obnovljivih izvora energije u zgradama javnog sektora", kojim će se podupirati provedba mjera energetske obnove i korištenja obnovljivih izvora energije, posebno integriranim pristupom, u zgradama javnog sektora. Poziv će biti namijenjen:

1. Ministarstvima, središnjim državnim uredima, državnim upravnom organizacijiama i uredima državne uprave u županijama,

2. Jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave,

3. Javnim usrtanovama ili ustanovama koje obavljaju društvene djelatnosti,

4. Vjerskim zajednicama koje obavljaju društvene djelatnosti.