Splitsko-dalmatinski župan najavio pravilnik o ponašanju na plažama pod koncesijom

14.07.2017

Splitsko-dalmatinski župan Blaženko Boban najavio je da će se uskoro donijeti pravilnik o ponašanju i redu na pomorskom dobru na području te županije, o čemu je u četvrtak na sastanku u Splitu, koji je na njegov poticaj prvi put organiziran, razgovarao sa svih 55 gradonačelnika i načelnika.
"Ovaj ćemo pravilnik donijeti na prvoj sljedećoj sjednici Skupštine Splitsko-dalmatinske županije, a u njemu će biti definirano kako će komunalni redarstvenici moći reagirati na plažama ili bilo kojem koncesioniranom području. To će nama biti signal da reagiramo na dotičnu koncesiju ili na nered na dotičnoj koncesiji," rekao je župan Boban novinarima nakon sastanka.