15.04.2017

Gradsko vijeće Grada Staroga Grada je na 41.sjednici održanoj 6. travnja 2017. godine donijelo Odluku o raspisivanju izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Grada Staroga Grada (mjesnih izbora), za nedjelju, 21. svibnja 2017. godine

Odluka o raspisivanju izbora stupila je na snagu 15. travnja 2017. godine. Stupanjem na snagu Odluke o raspisivanju izbora za članove predstavničkih tijela prestao je mandat svih članova vijeća mjesnih odbora na području Grada Staroga Grada.

Sve o mjesnim izborima: kandidiranje, rokovi za provođenje pojedinih izbornih radnji, priopćenja, obvezatne upute i obrasci, možete naći na ovoj stranici na linku „Mjesni izbori 2017.", a do njegova aktiviranja, na linku „Obavijesti, oglasi, natječaji“.

Na linku "Obavijesti, oglasi, natječaji" Gradsko izborno povjerenstvo za izbor članova vijeća mjesnih odbora na području Grada Staroga Grada (GIP) do sada je objavilo:

• Obavijest o raspisivanju izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Grada Staroga Grada
  • Obvezatne upute MO-I - Redoslijed izbornih radnji i tijek rokova za provođenje izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Grada Staroga Grada.
  • Obvezatne upute MO-II - O obrascima za provođenje izbora za članove vijeća mjesnih odbora
  • Obvezatne upute MO-III - O postupku kandidiranja za članove vijeća mjesnih odbora
  • Podaci o potrebnom broju potpisa birača za pravovaljanost prijedloga kandidacijske liste grupe birača
  • Obrazac OMO-1 - Prijedlog kandidacijske liste političke stranke/političkih stranaka