Obilježen Dan narcica u Starom Gradu

24.03.2017

Prigodom Dana narcisa koji se već tradicionalno obilježava krajem ožujka, prikupljaju se sredstva za oboljele od raka dojke. Organizator akcije je Gradsko društvo Crvenog križa Hvar. Ove godine, kao i prijašnje do sada, akciju su podržali Dnevni boravak za starije osobe Stari Grad i Dječji vrtić Sardelice. Na zajedničkom štandu moglo se naći žute narcise od krep papira, ruže i raznobojno cvijeće od raznih materijala koje su izradile vrijedne ruke polaznika vrtića, kao i korisnica Dnevnog boravka. Također, djeca su se potrudila i donijela razne kitice svježeg cvijeća, korisnice Dnevnog boravka svoje radove sa cvjetnim motivima. Ova akcija još jednom pokazuje kako suradnja među generacijama može biti učinkovita i pozitivni pokretač u našoj lokalnoj zajednici.